החופש לבחור נקי
דף הבית אודות אליה מיחזור מוצרים - מיחזור שקיות אליה בתקשורת שיתופי פעולה צור קשר English

אודותינו

 

אליה מיחזור בע"מ נוסדה בשנת 2008 בישראל. לחברה טכנולוגיה המבוססת על שילוב בין פסולת על בסיס פוליאתילן (בעיקר שקיות) ובין מרככים ממקור טיבעי. להבדיל מטכנולוגיות המיחזור הקיימות כיום, הגורמות לזיהום סביבתי, פולטות גזים רעילים ודורשות עבודה עם חומרים מסוכנים, אליה הצליחה בתהליך אקולוגי וירוק ליצור חומר גלם חדשני ההופך את תהליך מיחזור השקיות לכדאי.
אליה הציבה לעצמה מטרה להקים חברה ירוקה מצליחה, מכוונת שיווק המייצרת בישראל מוצרים ידידותיים לסביבה, תוך הקפדה על ייצור בתנאי סחר  הוגנים.
החברה הוקמה על בסיס צוות ניהולי משלים, אשר מטרתו העיקרית היא לדאוג לכך שהמוצרים ייוצרו ברמה המקצועית והאיכותית הגבוהה ביותר ולשביעות רצון הלקוחות. החברה שמה לה לדגש את תודעת השירות ברמה הגבוהה ביותר, בסטנדרטים בינלאומיים.


מוצרי החברה

 

 1. טכנולוגיה למיחזור שקיות ניילון.
 2. יריעות ניילון עבות ורב שימושיות בצבעים שונים ומרהיבים.
 3. מוצרים אופנתיים.


יתרונות מוצרי אליה
 

 1. תהליך מיחזור אקולוגי וידידותי לסביבה.
 2. תהליך בטמפרטורה נמוכה של עד 100 מעלות.
 3. יריעות ניילון רב שכבתיות.
 4. תהליך ייצור וטכנולוגי פשוט.
 5. צבעים וגוונים מרהיבים שלא ניתן להשיג אחרת.


המותג למוצרי האופנה של חברת אליה הוא ecoya.
השילוב של חומר הגלם הייחודי והיותו מעובד משקיות עם צביון של בד-עור בעל מרקם מיוחד מאוד, אשר חלקו ססגוני מאוד וחלקו בצבעים אחידים, נותן לו יתרון ייחודי בענף האופנה. בנוסף לכך, השקעה עצומה מוקדשת לעיצוב המוצר המוגמר בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק.
הלקוח יהנה מרכישת מוצר ידידותי לסביבה, אשר בעצם רכישתו מתבצעת תרומה לא מבוטלת לשמירה על איכות הסביבה ולהגברת המודעות למיחזור בכלל. בנוסף, יהנה ממוצר עכשווי בשלל גזרות ובעיצובים מיוחדים. 

 

 • מבחינת איכות הסביבה ומבחינה אקולוגית הופכת הפסולת למוצרי אופנה ובכך תורמת הטכנולוגיה לצמצום מפגעים אקולוגיים.
 • מבחינה צרכנית, החלופה האקולוגית היא בונוס נוסף לתיקים אופנתיים בזכות עצמם.
 • תיקי האופנה המרהיבים שלנו מבטיחים לכל לקוח/ה תיק עכשווי, מעוצב ופונקציונאלי.
 • החומר החדשני, המבוסס על שקיות ממוחזרות במגוון הצבעים הטבעיים הקיימים במקור, מביא איתו ערך מוסף, ב- ecoya לא יהיו שני מוצרים דומים
Design – Studio RazCode – Beseg